Zadbajmy o naszą historię

 

Grób mojej prababci został w Wilnie. Nie stać mnie, aby jeździć tam zbyt często. A chciałbym, aby nagrobek był czysty i wysprzątany. W tym celu korzystam ze specjalistycznych usług zakładów pogrzebowych, które oferują usługi czyszczenia i utrzymania płyt nagrobnych. Tego typu usługi pogrzebowe nie są drogie a mi zapewniają spokojne sumienie i wewnętrzny spokój.

 
grudzień
18 '10

Pogrzeby i ceremonie pogrzebowe

(...) Lokalne zakłady pogrzebowe Wrocław operują na rynku lokalnym, ale wśród całej rzeszy tego typu zakładów zdarza się od czasu do czasu zakład pogrzebowy Wrocław, który oferuje Usługi pogrzebowe Wrocław również poza granicami jednego regionu, miasta, województwa a nawet państwa. Selekcja takiego zakładu pogrzebowego ma szczególne znaczenie w momencie, gdy nasz krewny zmarł za granicą. Na transport zmarłych z zagranicy wydawane są specjalne koncesje a także zezwolenia. (...)

Artykuły: kremacja, pogrzeb, transport zwłok, usługi pogrzebowe, wrocław

 
grudzień
10 '10

Międzynarodowe transporty zwłok

(...) Jadąc w podróż firmową, na urlop czy po prostu odwiedzając kolegów nikt nie zdaje sobie sprawy, iż nieomal za każdym rogiem zawsze może na nas czekać kostucha. Niby każdy wie, że wcześniej czy później przyjdzie mu pożegnać się z ziemskim światem, ale podświadomie nie dopuszczamy do siebie takich czarnych myśli. Czy lepiej skorzystać z tradycyjnego pochówku w trumnie czy też odwiedzić krematorium Wrocław i zdecydować się na kremację zwłok. Kremacja Wrocław jest (...)

Artykuły: kremacja, pogrzeb, transport zwłok, usługi pogrzebowe, wrocław