Zadbajmy o naszą historię

 

Grób mojej prababci został w Wilnie. Nie stać mnie, aby jeździć tam zbyt często. A chciałbym, aby nagrobek był czysty i wysprzątany. W tym celu korzystam ze specjalistycznych usług zakładów pogrzebowych, które oferują usługi czyszczenia i utrzymania płyt nagrobnych. Tego typu usługi pogrzebowe nie są drogie a mi zapewniają spokojne sumienie i wewnętrzny spokój.

 
grudzień
10 '10

Międzynarodowe transporty zwłok

Karolina

Karolina

Jadąc w podróż firmową, na urlop czy po prostu odwiedzając kolegów nikt nie zdaje sobie sprawy, iż nieomal za każdym rogiem zawsze może na nas czekać kostucha. Niby każdy wie, że wcześniej czy później przyjdzie mu pożegnać się z ziemskim światem, ale podświadomie nie dopuszczamy do siebie takich czarnych myśli.

Czy lepiej skorzystać z tradycyjnego pochówku w trumnie czy też odwiedzić krematorium Wrocław i zdecydować się na kremację zwłok. Kremacja Wrocław jest usługą realizowaną w naszym kraju zaledwie od kilku lat i pomimo upływu czasu nie zdobyła sobie dużej popularności. Być może ze względu na cenę. Kremacja jest niestety znacznie wyższa od kwoty pogrzebu tradycyjnego, dlatego też wiele rodzin decyduje się na pochowanie swojego krewnego w typowy sposób.

Zakłady pogrzebowe Wrocław legitymujące się na przykład zezwoleniem na sprowadzenie zwłok oraz transport zmarłych z Hiszpanii nie posiadają uprawnień do tego, aby realizować międzynarodowy transport zwłok z Włoch czy też realizować stamtąd transport zwłok z zagranicy do Polski.

Najgorszą informacją dla rodziny jest wieść o śmierci swoich najbliższych. Gdy już otrząśniemy się z pierwszego szoku nastaje moment na zastanowienie się, jakie usługi pogrzebowe Wrocław wybrany zakład pogrzebowy miałby świadczyć dla naszego zmarłego członka rodziny oraz który powinniśmy wybrać zakład pogrzebowy Wrocław.

Lokalne zakłady pogrzebowe Wrocław funkcjonują na rynku lokalnym, jednakże wśród całej grupy tego typu zakładów zdarza się od czasu do czasu zakład pogrzebowy Wrocław, który oferuje usługi pogrzebowe Wrocław również poza granicami jednego aglomeracji, regionu, miasta a nawet państwa. Wybór takiego zakładu pogrzebowego ma szczególne znaczenie w momencie, kiedy nasz bliski zmarł za granicą. Sprowadzenie zwłok do Polski nie jest czynności prostą. Na transport zmarłych z zagranicy wydawane są odpowiednie koncesje i zezwolenia. Transport zwłok Wrocław z zagranicy odbywa się zawsze w ściśle zdefiniowanych warunkach technicznych. Na międzynarodowy przewóz zwłok i międzynarodowy transport zmarłych wydawane są zezwolenia zachowujące ważność tylko w ramach grupy krajów albo wybranego regionu.

Transport zwłok Wrocław A.Archon
ul. M. Skłodowskiej - Curie 49
tel. (071) 328 25 70
fax. (071) 328 25 77
e-mail: zaklad@zaklad-pogrzebowy.com.pl
http://www.miedzynarodowytransportzwlok.pl

kremacja
pogrzeb
usługi pogrzebowe
transport zwłok
wrocław

frazy kluczowe: kremacja, pogrzeb, usługi pogrzebowe, transport zwłok, wrocław


 

Warto zobaczyć

Usługi pogrzebowe, Kremacja, Pogrzeb, Transport zwłok, Wrocław, Usługi, Zakład pogrzebowy

Piszą na tym blogu

Janina, Karolina, Szymon

Archiwum

Grudzień 2010