Zadbajmy o naszą historię

 

Grób mojej prababci został w Wilnie. Nie stać mnie, aby jeździć tam zbyt często. A chciałbym, aby nagrobek był czysty i wysprzątany. W tym celu korzystam ze specjalistycznych usług zakładów pogrzebowych, które oferują usługi czyszczenia i utrzymania płyt nagrobnych. Tego typu usługi pogrzebowe nie są drogie a mi zapewniają spokojne sumienie i wewnętrzny spokój.

 
grudzień
18 '10

Pogrzeby i ceremonie pogrzebowe

(...) Sprowadzenie zwłok do kraju nie jest procedurą łatwą. Transport zwłok Wrocław z zagranicy odbywa się bezwzględnie w ściśle zdefiniowanych warunkach technicznych. Na międzynarodowy transport zmarłych oraz międzynarodowy przewóz zwłok wystawiane są zezwolenia ważne jedynie w ramach grupy krajów albo wybranego regionu. Czy mądrzej skorzystać z typowego pogrzebu w trumnie czy też odwiedzić krematorium Wrocław i podjąć decyzję o kremacji zwłok. Kremacja Wrocław pomimo (...)

Artykuły: kremacja, pogrzeb, transport zwłok, usługi pogrzebowe, wrocław

 
grudzień
10 '10

Międzynarodowe transporty zwłok

(...) usługą realizowaną w naszym kraju zaledwie od kilku lat i pomimo upływu czasu nie zdobyła sobie dużej popularności. Być może ze względu na cenę. Kremacja jest niestety znacznie wyższa od kwoty pogrzebu tradycyjnego, dlatego też wiele rodzin decyduje się na pochowanie swojego krewnego w typowy sposób. Zakłady pogrzebowe Wrocław legitymujące się na przykład zezwoleniem na sprowadzenie zwłok oraz transport zmarłych z Hiszpanii nie posiadają uprawnień do tego, aby (...)

Artykuły: kremacja, pogrzeb, transport zwłok, usługi pogrzebowe, wrocław