Zadbajmy o naszą historię

 

Grób mojej prababci został w Wilnie. Nie stać mnie, aby jeździć tam zbyt często. A chciałbym, aby nagrobek był czysty i wysprzątany. W tym celu korzystam ze specjalistycznych usług zakładów pogrzebowych, które oferują usługi czyszczenia i utrzymania płyt nagrobnych. Tego typu usługi pogrzebowe nie są drogie a mi zapewniają spokojne sumienie i wewnętrzny spokój.

 
grudzień
18 '10

Pogrzeby i ceremonie pogrzebowe

(...) upływu czasu nie zyskała sobie wysokiej popularności i jest usługą realizowaną w naszym kraju zaledwie od kilkunastu lat. Prawdopodobnie ze względu na cenę. Kremacja jest niestety znacznie wyższa od kwoty pogrzebu typowego, dlatego też wiele rodzin decyduje się na pogrzebanie swojego krewnego w typowy sposób. Jadąc na wypoczynek, w podróż firmową czy najzwyczajniej w świecie odwiedzając znajomych nikt nie zdaje sobie sprawy, iż niemal za każdym zakrętem wszędzie może (...)

Artykuły: kremacja, pogrzeb, transport zwłok, usługi pogrzebowe, wrocław

 
grudzień
10 '10

Międzynarodowe transporty zwłok

(...) realizować międzynarodowy transport zwłok z Włoch czy też realizować stamtąd transport zwłok z zagranicy do Polski. Najgorszą informacją dla rodziny jest wieść o śmierci swoich najbliższych. Gdy już otrząśniemy się z pierwszego szoku nastaje moment na zastanowienie się, jakie usługi pogrzebowe Wrocław wybrany zakład pogrzebowy miałby świadczyć dla naszego zmarłego członka rodziny oraz który powinniśmy wybrać zakład pogrzebowy Wrocław. Lokalne zakłady (...)

Artykuły: kremacja, pogrzeb, transport zwłok, usługi pogrzebowe, wrocław