Zadbajmy o naszą historię

 

Grób mojej prababci został w Wilnie. Nie stać mnie, aby jeździć tam zbyt często. A chciałbym, aby nagrobek był czysty i wysprzątany. W tym celu korzystam ze specjalistycznych usług zakładów pogrzebowych, które oferują usługi czyszczenia i utrzymania płyt nagrobnych. Tego typu usługi pogrzebowe nie są drogie a mi zapewniają spokojne sumienie i wewnętrzny spokój.

 
grudzień
18 '10

Pogrzeby i ceremonie pogrzebowe

(...) na nas dybać śmierć. Niby każdy wie, że później czy wcześniej przyjdzie mu pożegnać się z życiem doczesnym, ale do siebie takich czarnych wizji podświadomie nie dopuszczamy. Zakłady pogrzebowe Wrocław legitymujące się na przykład zezwoleniem na transport zmarłych oraz sprowadzenie zwłok z Danii nie są uprawnione do tego, aby prowadzić międzynarodowy transport zwłok z Grecji czy też realizować stamtąd transport zwłok z zagranicy do naszego kraju. (...)

Artykuły: kremacja, pogrzeb, transport zwłok, usługi pogrzebowe, wrocław

 
grudzień
10 '10

Międzynarodowe transporty zwłok

(...) pogrzebowe Wrocław funkcjonują na rynku lokalnym, jednakże wśród całej grupy tego typu zakładów zdarza się od czasu do czasu zakład pogrzebowy Wrocław, który oferuje usługi pogrzebowe Wrocław również poza granicami jednego aglomeracji, regionu, miasta a nawet państwa. Wybór takiego zakładu pogrzebowego ma szczególne znaczenie w momencie, kiedy nasz bliski zmarł za granicą. Sprowadzenie zwłok do Polski nie jest czynności prostą. Na transport zmarłych z zagranicy (...)

Artykuły: kremacja, pogrzeb, transport zwłok, usługi pogrzebowe, wrocław

 
grudzień
01 '10

Pogrzeb we Wrocławiu

(...) krematorium Wrocław. Kremacja Wrocław jest usługą realizowaną w Polsce zaledwie od kilkunastu lat i pomimo upływu czasu nie zdobyła sobie dużej popularności. Być może z uwagi na koszt. Kremacja jest paradoksalnie dużo wyższa od kwoty pochówku typowego, dlatego też wiele rodzin decyduje się na pogrzebanie swojego krewnego w typowy sposób. Lokalne zakłady pogrzebowe Wrocław działają na rynku lokalnym, jednakże wśród całej grupy takich zakładów czasami zdarza się zakład pogrzebowy, który oferuje usługi pogrzebowe także poza granicami jednego regionu, miasta, województwa a nawet państwa. Selekcja takiego zakładu pogrzebowego ma istotne znaczenie w przypadku, kiedy nasz krewny zmarł za granicą. Na transport zmarłych z zagranicy (...)

Artykuły: usługi, usługi pogrzebowe, zakład pogrzebowy